لوله پلی اتیلن PE100

لوله پلی اتیلن PE100

ایران پلی اتیلن مجری فروش لوله پلی اتیلن PE100 به قیمت نمایندگی می باشد

مشخصات لوله های پلی اتیلن PE100

ایران پلی اتیلن نماینده رسمی لوله و اتصالات پلی اتیلن PE100 در کشور

لوله های پلی اتیلن PE100

لوله پلی اتیلن PE100
  لوله های پلی اتیلن PE 100 دارای ضریب  ایمنی  25//1 یا 25/1 = SF  دارای چگالی کمتر نسبت به مواد PE63 ,PE80 میباشند . ولی در عوض دارای انعطاف پذیری بالاتر و قیمت مناسب تری می باشد .

پلی اتیلن PE100 از بهترین نوع مواد اولیه پلی اتیلنی است که از نظر عملکردی دارای ویژگیهای خاصی است و با داشتن دانسیته بالا و وزن  کمتر قادر است فشار بیشتری را متحمل شود. .پلی اتیلن PE100 با وجود داشتن خاصیت ضد اشعه ماورآ بنفش تمامی مشکلات  اتصالات پلی اتیلن را بر طرف می نماید.

با رشد چشمگیر مصرف لوله های پلی اتیلن که به دلیل بهره گیری از تكنولوژي هاي به روز در ساخت مواد اوليه با کیفیت بالا و فرآيند پردازش و نصب اين لوله ها تداوم يافته است كه نسل سوم این روند لوله پلی اتیلن PE100 مي باشد که از ویژگی های بارز آن  مقاومت بالای آنها درمقابل SCG (رشد آرام ترک) و RCP (رشد سریع ترک) می باشد.

شرکت صنعت غرب مفتخر است که جزء  بزرگترین تولید کننده های لوله پلی اتیلن PE100 در حوزه های زهکشی، آبیاری تحت فشار،آبرسانی، فاضلابی و گازرسانی در ایران است.
صنعت غرب با سابقه ای درخشان در زمینه تولید لوله پلی اتیلن در طول سالها فعالیت خود به مرحله ای رسیده است که حضور موثر در بازار، در گرو تعامل متقابل و ارائه محصولی درجه یک و با کیفیت است که لایق مشتری است و همچنین رعایت بالاترین استانداردهای کیفی در تولید را پیش نیاز این پایداری در مسیر يشرفت و توسعه می داند و از بدو تاسیس تاکنون این معیار را  هدف غایی فعالیت خود در نظر گرفته بود.
 
صنعت غرب محصولات تولیدی خود را مطابق استاندارد اروپا (EN) ،استاندارد ملی  ایران (ISIRI) و استاندارد های بین المللی (ISO) ارایه می کند و طرح کیفیت مبتنی بر سه فاکتور اصلی كيفيت (ماده اوليه، تجهيزات و نظارت) را در طول سالها فعالیت خود اجرا و بهبود بخشیده و در طی مسیر کیفیت همواره ثابت قدم مانده است.
مشخصات لوله های پلی اتیلن PE100 تولیدی شرکت صنعت غرب مطابق جداولی است که در اختیار مشتری عزیز قرار می گیرد.