لوله پلی اتیلن گازی

لوله پلی اتیلن گازی

ایران پلی اتیلن مجری فروش لوله پلی اتیلن گازی به قیمت نمایندگی می باشد

لوله های پلی اتیلن گازی

ایران پلی اتیلن نماینده رسمی لوله و اتصالات پلی اتیلن گازی در کشور

لوله پلی اتیلن  گازی و اتصالات
امروزه استفاده از لوله واتصالات پلی اتیلن در صنعت گاز امری متداول و ضروری میباشد.مشخصات فیزیکی وشیمیای پلی اتیلن از یک طرف و گسترش روز افزون شبکه گاز رسانی در ایران استفاده از پلی اتیلن را به یک محصول کلیدی واجتناب ناپذیر تبدیل کرده است. افزایش کاربرد پلیمرها در صنایع مختلف با سرعت چشم گیری در حال افزایش بوده و پلاستیک ها جایگزین ارزان ومناسبی برای فلزات و مواد کانی میباشد.
لوله ها تکجداره گاز رسانی با نوار زرد رنگ بر اساس استاندارد IN-1555 Dوبا تاییده اداره گاز تولیدو به خریداران عزیز عرضه میگردد. تحقیقات نشان میدهد که در اکثر کشور های جهان لوله های پلی اتیلن به طور روز افزون در شبکه های گاز رسانی مورد استفاده قرار میگیرد و کشور ما ایران با توجه به در اختیار داشتن منابع عظیم گاز از این قاعده مستثنی نیست.
لوله های پلی اتیلن گازی صنعت غرب تحت لیسانس شرکت WAVIN هلند به مشتریان عرضه می گردد.

لوله های پلی اتیلن گازی با دانسیته در حد معمول و متوسط در زمینه انتقال گاز از سال 1960 میلادی چشم همه را به خود دوخت در کشور های اروپائی  و مخصوصا آمریکا حدود  90 درصد شبکه ها و خطوط انتقال گاز از طریق لوله های پلی اتیلن انجام میپذیرد . طول عمر بالا,انعطاف پذیری بالا  ومقاومت در برابر رانشهای زیر زمینی چند نمونه از دلایل استفاده از این پلیمرها است. لوله واتصالات گازی پلی اتیلن از طریق روش اکتروفیوژن به همدیگر وصل شده اند که یکی از مطمئن ترین شیوه های نصب در صنعت پلی اتیلن خوتنده می شود .کلیه لوله های پلی اتیلن در سایزهای 63 ,75,90,110,125,160  با فشار کاری 16 بار آماده فرستادن به کلیه پروژه های تاسیساتی است تمامی لوله واتصالات پلی اتیلنی گاز به همراه اتصالات الکتروفیوژن محصول کارخانجات معتبر داخلی و خارجی را با بهترین  قیمت از صنعت غرب بخواهید.

لوله پلی اتیلن گازی

استانداردها و آزمونها
 
در انتقال گاز آزمون کنترل کیفی سه دسته است :
1- آزمونهای بعد از تولید (BRT):به آزمونهایی است که قبل از ترخیص هر دسته از تولیدات روی آنها اعمال می شود تا از کیفیت تولید مطمئن شویم.
2- آزمونهای تأیید فرایند (PVT):به آزمونهایی گفته می شود که برای  بررسی کیفیت و پیوستگی خط تولید در فواصل زمانی مشخص انجام می شود
3- آزمونهای نوعی (TT):به آزمونهایی اطلاق می شود که برای ثبت احراز تأییدیه های مورد نظر استاندارد انجام می شود.
 
ابعاد لوله های پلی اتیلن گازی طبق استانداردCEN-1555 :
 
1:جهت لوله های SDR11 مقدار ضخامت حداقل 3 میلی متر می باشد.
2:بر اساس استاندارد ISO 1192-1,1997  مقدار ،  dem محاسبه شده است.

اتصالات گازی پلی اتیلن


امروزه استفاده از روش الکترو فیوژن در عملیات نصب و اتصال سیستم های تک جداره پلی اتیلن با سرعت قابل توجهی در دنیا رو به افزایش بوده و این به دلیل اتصال آسان , مقاومت بالا,مقرون به صرفه بودن و استحکام آن است .اساس کار این نوع اتصالات مقاومت الکتریکی سیم های تعبیه شده در آن است . که ایجاد حرارت نموده وسبب برقراری اتصال محکم و پایدار میگردد.

بازرگانی صنعت غرب با داشتن نمایندگی GEORG FISCHER (جرج فیشر)  سوییس اتصلات پلی اتیلن گازی این   شرکت را در ایران به خریداران عرضه می نماید .                                     
انواع اتصالات پلی اتیلن گازی :
1-    گپ با با بوشن الکترو فیژن
2-     بوشن الکترو فیوژن
3-    کیت الکترو فیژن
4-     زین تبدیل الکترو فیژن
5-     TF شیر توپی جرج فیشر (GF)
6-     لوله بر خارجی
7-     اتواسکراپر GF  آچار اکسپندل شیر های پلی اتیلن
8-     دستگاه جوش الکترو فیوژن .
جدول وزن و ضخامت لوله های پلی اتیلن  گازی  با نوار زرد
براساس استاندارد ملی ایران به شماره 1331EN-12201- DIN-8074
 

 

سایز (mm)

وزن (KgIm)w

ضخامت emm

25

0/22

2/3

63

 

0/05

5/8

90

2/72

8/2

110

3/14

10

125

4/08

11/4

160

6/67

14/6