اتصالات جوشی لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن

اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات جوش فاضلابی 4 بار پلی اتیلن

ابعاد و اندازه اتصالات جوشي پلي اتيلن قابلیت تولید طبق سفارشات مشتري را دارد و موارد بکارگیری آنها در فاضلاب و مواد شيميايي و اسيدي و نفتي و آبرساني تحت فشار بوده و با وجود مقايسه با اتصالات چدني و فولادي بسيـار ارزان تر می باشد.

اتصالات جوش فاضلابی پلی اتیلن برای انتقال فاضلابهای خانگی کاربرد دارد . اتصالات فاضلابی پلی اتیلن از سایز 50 mm (2/1 1 اینچ ) تا سایز  60 mm (6 اینچ) تولید می شوند .
اما چرا با وجود اتصالات پوش فیت باید از اتصالات جوشی پلی اتیلن استفاده کرد:
1- حداکثر ارتفاع تست آب بند توسط لوله و اتصالات پوش فیت تنها 5 متر بوده در صورتی که در لوله و اتصالات پلی اتیلن حدود 40 متر هم تست پر و آب بند انجام شده است.
 
2-  در مقابل نوسانات زمین ( زلزله )اتصالات پوش فیت بر خلاف اتصالات پلی اتیلن که دارای جرم مولکولی بالایی هستند استحکام لازم را ندارد واین قضیه در کشور ما که بسیار زلزله خیز است بسیار حائز اهمیت است
 
3-یکی دیگر از خاصیت های مهم لوله پلی اتیلن بر خلاف لوله های پوش فیت  مقاومت بسیار بالای آن در مقابل فشار مضاعف در زیر بتن و اجسام سخت و سنگین است .
 
4-همچنین صدای عبور فاضلاب در لوله های پوش فیت بسیار بیشتر تر از لوله پلی اتیلن می باشد .
 

اتصالات جوشی پلی اتیلن

در اتصالات جوش فاضلابی پلی اتیلن به دلیل اینکه از حلال یا واشر آببندی برای اتصال به یکدیگر یا لوله استفاده نمی شود دارای مقاومت بالاتری نسبت به پلیکا و پوش فیت در محیط های اسیدی فاضلابی می باشد .

اتصالات جوشی پلی اتیلن

اتصالات جوشی فشار قوی پلی اتیلن :


اتصالات جوشی پلی اتیلن تحت استاندارد DIN 16963 تولید و کیفیت محصولات در آزمایشگاه کارخانه به طور دقیق زیر نظر بخش کنترل مورد تست قرار میگیرد.
مواد اولیه پلی اتیلن HD    :MFI=0.10-0.25 g/10 MIN
Density: 0.93-0.95 g/cm3                                  
فشار نامی مطابق  استاندارد های فوق منجمله DIN 2501 برابر PN6,PN10,PN16 و... تولید میشود .
دمای کاری اتصالات جوشی پلی اتیلن
کلیه اتصالات جوشی برای استفاده آب داغ طراحی نشده اند به همین علت  در مسیر  لوله کشی که از لوله های پلی اتیلن استفاده می شود نیز می بایست از دمای متعارف استفاده شوند.
مقاومت در برابر مواد شیمیایی و خورندگی در اتصالات پلی اتیلن :
اتصالات جوشی با توجه به استفاده از مواد اولیه استاندارد در مقابل کلیه مواد شیمیایی مقاوم است ودر صورت استفاده از مواد شیمیایی خاص لطفا با ما تماس بگیرید
امکانات خاص :
امکان ساخت محصولات با استاندارد های مختلف لوله) (SDR های مختلف امکان پذیر می باشد .امکان ساخت محصولات پلی اتیلن مطابق  نقشه های طراحی شما میسر می باشد.
کلیه اتصالات جوشی فشار قوی در فشار های نامی PN:10 – 6 Bar در انبار های صنعت غرب موجود میباشد و قابل تحویل بوده و در صورت سفارش با فشار های نامی pn 25-20-16-12/5 قابل تولید در اسرع وقت می باشد.

در اتصالات جوشي بازده و کیفیت آن بستگي به مهارت جوشكار، كارايي مناسب دستگاه جوش و تجهيزات مربوطه و رعايت اصول جوشكاري دارد. جوشكاري لوله پلی اتیلن و اتصالات جوشی لوله پلی اتیلن معمولا به شیوه لب به لب با صفحه داغ (Butt fusion) انجام می پذیرد